Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

PAS „Daugavpils siltumtīkli” norēķinājusies ar AS „Latvijas gāze” par patērēto kurināmo

Atpakaļ  |  06.10.2009

Pildot iepriekš izveidoto un saskaņoto parādu dzēšanas grafiku, pašvaldības AS „Daugavpils siltumtīkli” vasaras mēnešos atmaksājusi AS „Latvijas gāze” 1,3 miljonus latu parādu par patērēto kurināmo.
Tādējādi saskaņā ar iepriekš starp PAS „Daugavpils siltumtīkli”, AS „Latvijas gāze” un Daugavpils domi noslēgto trīspusējo vienošanos, kurināmā piegādātājs nepiemēros Daugavpils siltumapgādes uzņēmumam soda sankcijas par aizkavēšanos ar maksājumiem.Ja patērētāji savlaicīgi norēķinātos ar PAS „Daugavpils siltumtīkli” par izlietoto siltumenerģiju, šāda situācija nebūtu izveidojusies.
Patlaban siltumenerģijas patērētāju parāds PAS „Daugavpils siltumtīkli” ir 2,687 miljoni latu. Pēdējā gada laikā tas pieaudzis par aptuveni 920 000 latu. Siltumenerģijas patērētāju lielais parāds nopietni sarežģī PAS „Daugavpils siltumtīkli” situāciju ar apgrozāmajiem līdzekļiem un norēķinus ar kurināmā piegādātājiem.
PAS „Daugavpils siltumtīkli” speciālisti prognozē, ka no norēķinu par patērēto siltumenerģiju viedokļa šī apkures sezona nebūšot no vieglākajām. Lai arī sakarā ar dabas gāzes cenu kritumu, apkures tarifs salīdzinājumā ar iepriekšējās apkure sezonas sākumu Daugavpilī ir samazinājies par aptuveni 25%, ekonomiskās krīzes rezultātā būtiski kritusies ir arī iedzīvotāju maksātspēja.
Sakarā ar maksātnespējas lietas uzsākšanu pret pašvaldības SIA „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums”, pagaidām iesaldēts tiek arī jautājums par jaunās norēķinu kārtības ieviešanu, kura paredzēja, ka par izlietoto siltumenerģiju - iedzīvotāji turpmāk norēķināsies ar māju apsaimniekotājiem.

Maksas pakalpojumi

Iznomājam traktortehniku


Traktors "JUMZ-1"

Uzziņas pa tālruni. 26353772

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)
Saules ielā 71C (41,7 и 36,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - SIA Daugavpils Siltumtikli
Mājas lapas izveide - WebLab