Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

PAS „Daugavpils siltumtīkli” – labākais darba devējs Latgalē

Atpakaļ  |  14.05.2010

Šodien Daugavpils novada Kultūras centrā notikušajā seminārā „Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) nedēļa 2010 Latgalē” pašvaldības AS „Daugavpils siltumtīkli” pasniegta „Labākā darba devēja Latgales reģionā" un „Ilgtspējas indeksa” balva.

Balva „Labākais darba devējs Latgales reģionā" PAS „Daugavpils siltumtīkli” piešķirta par labas pārvaldības un sociālās atbildības principu iedzīvināšanu uzņēmuma darbībā un par ieguldījumu Latgales reģiona attīstībā.

„Saņēmuši no Latvijas darba devēju konfederācijas (LDKK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) piedāvājumu piedalīties uzņēmuma ilgtspējas novērtēšanā, nolēmām tam piekrist. Tādējādi cerējām paskatīties uz sevi no malas, kā arī palūkot, kā PAS „Daugavpils siltumtīkli” izskatās uz citu Latvijas uzņēmumu fona. Balstoties uz pašu sagatavotajām atbildēm un to pierādījumiem, uzņēmums ticis izvērtēts pēc vides, sociālās un ekonomiskās ilgtspējas kritērijiem,” stāsta PAS „Daugavpils siltumtīkli” valdes loceklis Māris Laudiņš.

Uzņēmuma vadība cer, ka „Labākā darba devēja Latgales reģionā" un „Ilgtspējas indeksa” balvas saņemšana un ISO kvalitātes vadības sertifikāta atjaunošana šī gada janvārī paaugstinās uzņēmuma reitingu un sekmēs tā dalību ES fondu finansētajos un citos projektos.

„Ilgtspējas indeksa” balvas Latvijā piešķirtas kopumā 45 uzņēmumiem. Platīna un zelta kategorijās nav ticis iekļauts neviens uzņēmums, sudraba kategorijā šo balvu saņēmuši 20, bet bronzas kategorijā - 25 uzņēmumi, tai skaitā PAS „Daugavpils siltumtīkli”.

„Ilgtspējas indeksa” balvas iniciatori ir Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība. Tā realizācijā iesaistīti eksperti arī no Pasaules Dabas fonda, Ideju partneru fonda, "SKDS", "Lursoft" un Latvijas Kvalitātes asociācijas.

„Ilgtspējas indekss” Latvijā tika veidots pirmo reizi, tā metodoloģija balstīta uz korporatīvās sociālās atbildības teoriju, kā arī starptautiskajiem indeksiem "Dow Jones Sustainability Index" un "Business in the Community" veidoto "Corporate Responsibility Index".


Maksas pakalpojumi

Iznomājam traktortehniku


Traktors "JUMZ-1"

Uzziņas pa tālruni. 26353772

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)
Saules ielā 71C (41,7 и 36,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - SIA Daugavpils Siltumtikli
Mājas lapas izveide - WebLab