Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Pirmā renovētā māja Vaļņu ielā pieslēgta centralizētajai apkurei

Atpakaļ  |  17.04.2023

Daugavpils universitāte renovē vienu no savām dienesta viesnīcu ēkām Vaļņu ielā 29. Nesen šī ēka tika pieslēgta centralizētajai apkurei, ko mūsu pilsētā nodrošina PAS “Daugavpils siltumtīkli”. Ēkā ir uzstādīts jauns siltummezgls, kas ļauj pielāgoties laika apstākļiem un, laikā, kad ārā ir silti (kā šobrīd pa dienu), nemaz nepatērēt siltumenerģiju, bet ņemt siltumu no tīkliem, kad paliek auksts (kā šobrīd naktīs). Daugavpilī ir palikušas vien skaitītas ēkas (arī dažas daudzdzīvokļu mājas), kurās šādu siltummezglu nav, un tās diemžēl patērē vairāk siltuma, nekā tām vajadzētu, it īpaši rudens un pavasara periodos.

Runājot par ēku Vaļņu ielā 29, DU pārstāvis Jānis Kudiņš pastāstīja, ka remontdarbi tajā turpināsies aptuveni līdz vasaras vidum. Viņš cer, ka šī skaistā renovētā ēka mudinās citu Vaļņu ielas namu iedzīvotājus izvērtēt iespēju atjaunot arī savas mājas.  

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab