Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

No 8. maija līdz 12. jūnijam nebūs karstā ūdens Aglonas ielā 3

Atpakaļ  |  03.05.2023

8. maijā plkst. 8.30. tiks pārtraukta karstā ūdens padeve dzīvojamai mājai Aglonas ielā 3, Daugavpilī. Sagaidāms, ka karsto ūdeni pieslēgs 12. jūnija vakarā, taču iespējams, ka tas notiks arī agrāk, ja būvuzņēmējs - Piegādātāju Apvienība “Wes-Pe” (kas sastāv no SIA “Wesemann” un UAB “Photo energy”) -, pagūs izpildīt plānotos darbus, apsteidzot darba grafiku. Tikmēr A. Pumpura ielas rajonā dzīvojošiem pilsētniekiem šovasar jārēķinās ar zināmām neērtībām, kuru iemeslus skaidro PAS “Daugavpils siltumtīkli” vadītājs Aleksandrs Karpenko.

Šogad tiks nomainītas 1,7 km maģistrālo siltumtrašu gar A. Pumpura ielu (posmā starp Višķu un Jātnieku ielām) un tās atzarojumi, pa kuriem piegādā siltumu patērētājiem. Šīs siltumtrases, kuras kalpoja pilsētai gandrīz 60 gadus, tiks nomainītas ar jaunām ar 40% attiecināmo izmaksu līdzfinansējumu no CFLA.

“Ar šo mūsu uzņēmums atsāk siltumtrašu nomaiņas projektu realizāciju, kas tika apstādināta iepriekšējos divos gados. Tas ir ļoti svarīgs un būtisks darbs, jo pārsvarā mūsu tīkli ir būvēti pagājušā gadsimta otrajā pusē, un pašlaik ir fiziski un morāli novecojuši”, skaidro Aleksandrs Karpenko, minot divus svarīgus aspektus.

Viņš akcentē: “Pirmkārt, vecie tīkli nav droši. Tāpēc Aglonas ielā 3 mājas iedzīvotājiem es vēlos atvainoties par sagādātām neērtībām, bet vienlaikus mierināt viņus, ka šādas neērtības, kad dzīvokļos nav karstā ūdens maijā, nav samērojamas ar neērtībām, kas var gadīties, teiksim, janvārī, ja maģistrālais siltumvads negaidīti plīsīs, un tad nebūs ne karstā ūdens, ne apkures ziemas vidū. Nomainot siltumtrasi, kas piegādā siltumu viņu mājai, mēs pasargāsim patērētājus no avārijas situācijām nākotnē.

Otrkārt, vecās siltumtrases rada siltuma zudumus, kas ir samērā lieli. Daugavpils ir pēdējo gadu laikā paveikusi izcilu darbu siltumavotu nomaiņā un dažādošanā, ko atzīmēja arī Klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars savas vizītes uz Daugavpili laikā. Tomēr siltumtrases ir vecas, un tās arī jāatjauno. Tas ilgs, dārgs un ar neērtībām saistīts darbs, bet tas ir jāpaveic, lai garantētu ekonomiski pamatotu apkures tarifu un siltumtīklu drošību”.

1,7 km maģistrālās siltumtrases un tās atzarojumu nomaiņu veiks divi uzņēmumi: PA “Wes-Pe” un SIA “Hektors”. PAS “Daugavpils siltumtīkli” atbildīgie darbinieki regulāri piedalās sanāksmēs un tikšanās ar abu būvuzņēmumu pārstāvjiem un seko tam, lai darbu izpildei nepieciešamie karstā ūdens padeves pārtraukumi būtu pēc iespējas īsāki, un būvdarbi noritētu saskaņā ar iepriekš izstrādāto plānu. PAS “Daugavpils siltumtīkli” savlaicīgi informēs citus A.Pumpura ielas rajona iedzīvotājus par gaidāmiem karstā ūdens atslēgumiem viņu mājokļos. Šis projekts, ieskaitot labiekārtošanas darbus, ir jārealizē līdz 2023. gada septembra beigām.

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli @ apollo . lv

© 2013 - SIA Daugavpils Siltumtikli
Mājas lapas izveide - WebLab