Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Karsto ūdeni diviem objektiem nodrošinās lokālā katlumāja A. Pumpura ielā

Atpakaļ  |  29.06.2023

Dzīvojamās mājas Aglonas ielā 3 un Valsts Robežsardzes Daugavpils pārvaldes centrālo siltumapgādi būs jāpārtrauc līdz ar siltumtrašu nomaiņas projekta realizāciju A. Pumpura ielā.

 

Šīs mājas iedzīvotāji jau bija spiesti šī gada maijā un jūnijā piedzīvot neērtības piecu nedēļu garumā, tāpat kā to dara tagad dzīvojamo māju A. Pumpura, Ziemeļu un Užvaldas ielu iedzīvotāji. Pēdējiem karsto ūdeni pieslēgs līdz 3. jūlija vakaram, bet nākamie projekta gaitā ieplānotie darbi paredz kārtējo centrālās siltumapgādes pārtraukumu mājai Aglonas ielā 3.

 

“Mēs apzināmies, ka ir ārkārtīgi nekomfortabli dzīvot bez karstā ūdens, tāpēc, ņemot vērā to, ka projekta būvniecības darbu dēļ kārtējais karstā ūdens atslēgums mūsu patērētājiem ilgtu līdz pat diviem mēnešiem, nolēmām izīrēt mobilo katlumāju, kas darbosies uz dīzeļdegvielas, sagatavojot karsto ūdeni iedzīvotāju, kā arī Valsts Robežsardzes patērētāju vajadzībām. Šis pasākums nav no ekonomiski izdevīgajiem un ir vērtējams kā ārkārtas izeja no situācijas, tikmēr viens no mūsu uzņēmuma galvenajiem mērķiem ir rūpēties par daugavpiliešu komfortu un labklājību”, uzsver PAS “Daugavpils siltumtīkli” valdes loceklis Aleksandrs Karpenko.

 

Mobilo katlumāju Daugavpilij ir izīrējusi Lietuvas uzņēmums “Gandras Energoefektas”. Katlumāja strādās automātiskā režīmā un par iespējamiem darbības traucējumiem PAS “Daugavpils siltumtīkli” darbiniekiem paziņos ar SMS palīdzību. Tāpat ar SMS ir iespējams regulēt tās darba parametrus un slodzi. No ārpuses tā izskatās kā parasts konteiners, par kura patieso izmatošanas mērķi liecina vien dūmenis un pieslēgums pazemes siltumtīkliem. Gan dīzeļdegvielas uzglabāšanas tvertne 1m3 apjomā, gan katls, gan signalizācijas iekārta ir konteinera iekšā. Mobilā katlumāja šobrīd jau ir gatava darbam, un to iedarbinās, tiklīdz būvnieki – Piegādātāju Apvienība “Wes-Pe” un SIA “Hektors” – tiks līdz to siltumtrašu nomaiņai, kuras nodrošina siltumnesēju augstāk minētajiem diviem objektiem.

 

PAS “Daugavpils siltumtīkli” ārējo tīklu iecirkņa vadītājs Sergejs Šamalujevs informē, ka 1,7 km maģistrālo siltumtrašu un to atzarojumu nomaiņas projekta darbi rit labā tempā un jau ir izpildīti ne mazāk ka 70% no paredzēto darbu apjoma. Šīs siltumtrases, kuras kalpoja pilsētai gandrīz 60 gadus, tiks nomainītas pret jaunām ar 40% attiecināmo izmaksu līdzfinansējumu no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

 

 

 

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab