Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Jauno apkures sezonu aicinām uzsākt bez parādiem

Atpakaļ  |  02.08.2023

Ir sācies vasaras pēdējais mēnesis, un drīz mēs atkal iesoļosim aukstajos gadalaikos, kuri nav iedomājami bez siltuma mājās. Uzņēmums “Daugavpils siltumtīkli” pateicās visiem saviem abonentiem, kuri ne tikai apmaksā regulāros rēķinus, bet arī pēc pašu iniciatīvas palielina apkures priekšapmaksas apmēru.

Komunālo pakalpojumu apmaksa veido mūsu visu ikmēneša izdevumu lielu daļu. Taču, kā rāda mūsu klientu apkalpošanas nodaļas apkopotā pieredze, ja reiz veidojas parāds, vieglāk ir tikt galā ar mazāku tā summu. Bet, ja parāds pieaug ar katru jaunu apkures sezonu, tad norēķināšanās paliek arvien grūtāka. Tāpēc mēs aicinām pilsētniekus, mūsu klientus, iespēju robežās līdz jaunās apkures sezonas sākumam nokārtot savas parādsaistības. Kā arī atgādinām par iespēju parakstīt vienošanās ar parāda dzēšanas grafiku, ko daži atzīst par noderīgu un disciplinējošu lietu.

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - SIA Daugavpils Siltumtikli
Mājas lapas izveide - WebLab