Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Klāt jaunās katlumājas būvniecības atslēgas posms

Atpakaļ  |  19.09.2023

Daugavpils otrās siltumcentrāles teritorijā šobrīd notiek vērienīgi celtniecības darbi. Šīs nedēļas laikā ar lielā (700 t celtspēja) celtni ir plānots izkraukt iekārtas no 46 kravas mašīnām un uzstādīt tos uz jaunceļamās šķeldas katlumājas pamatiem. Kravas mašīnas ved uz Daugavpili kurtuves, katlus, dūmeni, kurināmā padeves sistēmas, ekonomaizerus, elektrostatiskos filtrus un visu pārējo aprīkojumu, kas nepieciešams jaunās katlumājas darbībai.

 

Šis, bez šaubām, ir atslēgas posms katlumājas būvniecībā, un pēc tā noslēguma būvlaukums izskatīsies daudz savādāk nekā vēl pagājušajā nedēļā. Turklāt, kad izkraus un uzstādīs visas topošās katlumājas iekārtas, bet vēl neuzbūvēs ārsienas, kādu laiku pat no ielas varēs vērot, kā katlumāja izskatīsies tās iekšienē.

 

Atgādinām, ka šo projektu pēc design&build koncepcijas realizē SIA Monum, kas attiecīgi ir atbildīgs gan par katlumājas projektēšanu, gan būvniecību. Šajā procesā uzņēmums jau ir saskāries ar vairākiem izaicinājumiem, bet pagaidām visus izdodas veiksmīgi atrisināt un pārvarēt. Tāpēc jaunās katlumājas uz biokurināmā būvniecības process virzās uz priekšu.

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli @ apollo . lv

© 2013 - SIA Daugavpils Siltumtikli
Mājas lapas izveide - WebLab