Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums

Atpakaļ  |  25.10.2023

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir izvērtējusi un apstiprinājusi PAS “Daugavpils siltumtīkli” iesniegto apkures tarifa projektu, kas stāsies spēkā 2023. gada 1. novembrī. Attiecībā pret šobrīd spēkā esošo tarifa lielumu tas saruks par pieciem procentiem un sastādīs 81,13 EUR/MWh (bez PVN).

“Uzņēmums arī šosezon veiksmīgi realizē iepriekšējā gadā iesākto praksi, kad mēs kombinējam dažādus kurināmā veidus, izvēloties konkrētajā brīdī izdevīgāko. Lielākās mūsu “apkures groza” sastāvdaļas šobrīd ir dabasgāze, naftas sašķidrinātā gāze un koksnes šķelda. Daugavpiliešu mājokļus dotajā brīdī apsilda ar primāri no šķeldas un naftas sašķidrinātās gāzes jeb propāna butāna saražoto siltumenerģiju.  Pašreizējais tarifa samazinājums kļuva iespējams, pateicoties tieši propāna butāna maisījuma izdevīgajai cenai”, skaidro PAS “Daugavpils siltumtīkli” izpilddirektore Oļesja Duškeviča.

Jāņem vērā, ka apkures rēķinu lielumu ietekmē ne vien tarifa vērtība, bet arī laika apstākļi un konkrētas ēkas energoefektivitāte, kā arī tās siltummezgla iestatījumi. Tāpēc PAS “Daugavpils siltumtīkli” katru mēnesi aprēķina vidējo 1m2 apkures cenu, taču tās zemākais un augstākais rādītājs var atšķirties līdz pat vairākām reizēm. Viszemākās izmaksas par apkuri pie jebkura tarifa lieluma ir mājām, kurās veikti daži vai kompleksie energoefektivitātes pasākumi.  

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab