Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Aicinām savus klientus izvēlēties elektroniskos rēķinus par apkuri!

Atpakaļ  |  06.11.2023

PAS “Daugavpils siltumtīkli” un SIA «Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums» (DDzKSU) aicina savus klientus vides saudzēšanās un naudas ekonomijas vārdā atteikties no papīra rēķiniem un turpmāk saņemt tos tikai elektroniski – e-pastā.


Rēķinus par apkuri (no PAS “Daugavpils siltumtīkli”) SIA “DDzKSU” abonentiem piegādā tās sētnieki, tāpēc, atsakoties no papīra rēķina par nekustamā īpašuma apsaimniekošanu (kura cena no 01.01.2024. būs 0,96 eiro), būtu lietderīgi pie reizes pāriet arī uz elektroniskajiem rēķiniem par apkuri.

Jau 20542 no 35 tūkstošiem PAS “Daugavpils siltumtīkli” klientu izvēlējās saņemt elektronisko rēķinus par apkuri.

Atgādinām, ka ir vairāki veidi, kā var atteikties no papīra rēķinu saņemšanas:

  • portālā “mans.ddzksu.lv” dodoties uz savu profilu un sadaļu «Iestatījumi» un ieliekot ķeksīti pie punkta “Vēlos saņemt rēķinu uz savu e-pastu (SIA ”DDzKSU” un PAS “Daugavpils siltumtīkli”),
  • lejuplādējot iesnieguma veidlapu DDzKSU vai DS mājas lapās «Dokumentu paraugi» sadaļā, aizpildot to, parakstot un nosūtot uz e-pastu dsiltumtikli@apollo.lv,
  • atnākot uz PAS “Daugavpils siltumtīkli” biroju (18.novembra ielā 4) VAI SIA “DDzKSU” biroju (Liepājas ielā 21) VAI jebkuru no namu apsaimniekošanas iecirkņiem (NAI) mikrorajonos un uzrakstot vienu iesniegumu par atteikumu no abiem rēķiniem reizē.
Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab