Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

PAS "Daugavpils siltumtīkli" izsludina skolēnu zīmējumu konkursu

Atpakaļ  |  21.11.2023

PAS “Daugavpils siltumtīkli” sadarbībā ar Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centru "Inženieru arsenāls" izsludina skolēnu zīmējumu konkursu “Ziemassvētku siltums”. Jebkurš Daugavpils skolēns līdz 20. decembrim var iesniegt vienu zīmējumu uz A4 lapas un vinnēt balvas - ekskursiju uz siltumenerģijas ražotni, “Inženieru arsenāla” ģimenes apmeklējumu, kā arī saldumus un suvenīrus.

Zīmēt var jebko, kas silda dvēseli un sirdi šajā burvīgajā pirmssvētku laikā. Zīmēšanas tehniku konkursa dalībnieki arī var izvēlēties paši. Pieteikt savu darbu konkursam var, nogādājot to uz PAS “Daugavpils siltumtīkli” biroju (18. novembra ielā 4, darba dienās no 8.00 līdz 17.00) vai uz “Inženieru arsenālu” (Imperatora ielā 8, no trešdienas līdz svētdienai no 10.00 līdz 19.00), vai nosūtot tos pa pastu uz minēto iestāžu adresēm ar norādi “Zīmējumu konkursam”.

22. decembrī visus iesūtītos un atnestos darbus vērtēs žūrija, kurā būs abu iestāžu pārstāvji. Ziemas brīvdienu pirmajā nedēļā trīs uzvarētājus aicinās uz apbalvošanu, kas notiks “Daugavpils siltumtīkli” birojā un kurai sekos ekskursija uz Daugavpils pirmo siltumcentrāli. Uzvarētāji dabūs arī dāvanu kartes “Inženieru arsenāla” ģimenes apmeklējumam.

Zīmējumu konkursa “Ziemassvētku siltums” darbi tiks eksponēti “Inženieru arsenālā”.

Nolikums

 

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab