Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Cietokšņa apkaimi apsilda jauns gāzes katls

Atpakaļ  |  05.01.2024

Jaunais katls ir 5,2 MW jaudīgs, un lēmums par tā uzstādīšanas nepieciešamību tika pieņemts, pamatojoties uz to, ka šajā katlumājā daļa iekārtu ir novecojusi. Jauns katls ir pilnīgi automātiski vadāms, ar augstu lietderības koeficientu, un jau pirmais jaunā katla darbības mēnesis pierādīja, ka lēmums par tā iegādi bija pamatots.

“Pirmkārt, šoziem šajā apkaimē parādījās jauns centrālās apkures patērētājs - Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs "Inženieru arsenāls". Otrkārt, janvāris sākās ar lieliem saliem, un, kad temperatūra ārā nolaižas līdz mīnuss 20 grādiem, viena katla jaudas jau nepietiek”, skaidro PAS “Daugavpils siltumtīkli” lokālo katlumāju pārvaldnieks Jurijs Smirnijs.

Lokālā katlumāja “Cietoksnis” strādā uz dabasgāzes, tāpat kā līdzīgi siltumražošanas objekti Ruģeļos un Čerepovā. Lokālā katlumāja “Vecstropi” pagājušajā gadā tika pielāgota darbam uz sašķidrinātās dabasgāzes. Vēl trīs lokālās katlumājas – Kalkūnos, Grīvā un Križos tiek kurinātas ar biokurināmo – koksnes šķeldu vai granulām. Kopumā PAS “Daugavpils siltumtīkli” ir desmit lokālās katlumājas (iepriekš jau uzskaitītas un vēl dažas pavisam mazas, kas apsilda vien dažas atsevišķas ēkas), kuras tika uzbūvētas attālākos mikrorajonos, lai samazinātu siltuma zudumus trasēs. Blīvi apdzīvotu, lielu mikrorajonu iedzīvotāju mājokļos siltumu piegādā no siltumcentrālēm Nr. 1, 2 un 3, kas atrodas Ķīmiķu, Jaunbūves un Centra rajonos.

 

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab