Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

“Daugavpils siltumtīkli” rīko viktorīnu, kas veltīta svarīgam vēsturiskam notikumam

Atpakaļ  |  29.05.2024

1954. gadā Daugavpilī tika nodota ekspluatācijā jaunā siltumcentrāle Jaunbūves apkaimē, ko dēvē par SC-2. Tā joprojām darbojas un ražo siltumenerģiju no dabasgāzes. Savukārt 2024. gadā drīzumā SC-2 tuvumā tiks nodota ekspluatācijā jauna koksnes šķeldas katlumāja. Par godu šiem diviem svarīgiem notikumiem uzņēmums “Daugavpils siltumtīkli” rīko viktorīnu par savu darbu, ņemot dalību kurā pilsētnieki var pārbaudīt savas zināšanās un laimēt kādu no balvām – vietējo tūrisma un atpūtas vietu apmeklējumu, kā arī suvenīrus no “Daugavpils siltumtīkli”.

 

Viktorīnas jautājumi ir pieejami vietnē, un piedalīties tajā var jebkurš interesents, izvēloties vienu no atbildes variantiem uz 12 jautājumiem, kā arī atstājot savu kontaktinformāciju: vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Par uzvarētājiem tiks noteikti visi, kam izdosies uz visiem viktorīnas jautājumiem atbildēt pareizi. Viktorīnā nedrīkst piedalīties PAS “Daugavpils siltumtīkli” darbinieki un viņu ģimenes locekļi.

 

Atbildes tiek pieņemtas līdz 2024. gada 7. jūnijam, bet 12. jūnijā tiks paziņoti un apbalvoti uzvarētāji. Lai kļūtu par vienu no viņiem, vērīgi jāseko ziņām par uzņēmuma darbu, kas tiek publicētas medijos un “Daugavpils siltumtīkli” Facebook lapā, piesekojot kurai un izpētot publikāciju arhīvu, var atrast atbildes praktiski uz visiem viktorīnas jautājumiem.

 

“Gan vēsturiska notikuma – otrās siltumcentrāles uzcelšanas – gadadiena, gan tuvākajā nākotnē gaidāmā jaunās lielās šķeldas katlumājas nodošana ekspluatācijā ir mūsu uzņēmumam ļoti svarīgas norises, par kurām mēs gribām dalīties priekā ar Daugavpils iedzīvotājiem. Tāpēc aicinām piedalīties mūsu sagatavotajā viktorīnā un laimēt patīkamas balvas”, aicina PAS “Daugavpils siltumtīkli” izpilddirektore Oļesja Duškeviča.

 

Ar pilno viktorīnas nolikumu lūdzam iepazīties šeit: 

 

Nolikums viktorīnai

 

“Cik labi tu zini, kā strādā „Daugavpils siltumtīkli”?”

 

VIKTORĪNAS TĒMA

Pašvaldības uzņēmuma “Daugavpils siltumtīkli” darbs.

 

VIKTORĪNAS IDEJA

Viktorīnas organizators – PAS “Daugavpils siltumtīkli” – piedāvā iespēju ikvienam interesentam sameklēt atbildes uz jautājumiem par uzņēmuma darbu, kas pieejami vietnē https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SiltumtikluViktorina2024, šādi sekmējot izpratni par to pilsētnieku vidū. Viktorīna ir veltīta otrās siltumcentrāles Silikātu ielā 70 gadu jubilejai.

 

IZVĒRTĒŠANA

Viktorīnas ietvaros caur platformu iesūtītas atbildes vērtēs PAS “Daugavpils siltumtīkli” administrācija. Katrā jautājumā ir tikai viena pareiza atbilde, tāpēc varēs noteikt visus, kuri būs snieguši pareizās atbildes uz visiem 12 jautājumiem, tādējādi kļūstot par viktorīnas uzvarētājiem.

 

VIKTORĪNAS ORGANIZATORS

Viktorīnu organizē pašvaldības akciju sabiedrība “Daugavpils siltumtīkli”.

 

VIKTORĪNAS MĒRĶIS:

 • Sekmēt daugavpiliešu izpratni par centrālās apkures piegādātāja darbu;
 • Kopā ar pilsētas iedzīvotājiem simboliski nosvinēt otrās siltumcentrāles uzcelšanas 70 gadu jubileju.

 

ATBILŽU IESNIEGŠANAS UN VĒRTĒŠANAS LAIKS:

Viktorīna tiek organizēta no 2024. gada 28. maija līdz 2024. gada 12. jūnijam.

 

 • Atbilžu iesūtīšanas laiks – no 28. maija līdz 7. jūnijam;
 • Atbilžu vērtēšanas laiks – no 8. jūnija līdz 10. jūnijam;
 • Uzvarētāju paziņošana – 12. jūnijā.

 

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI:

 • Viktorīnā var ņemt dalību ikviens interesents, atbildot uz tās jautājumiem vietnē https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SiltumtikluViktorina2024;
 • Piedaloties viktorīnā, jāatstāj sava kontaktinformācija (telefona numurs un e-pasta adrese) un vārds, uzvārds, ka arī jāizvēlas viens no piedāvātajiem atbilžu variantiem 12 jautājumos, kas saistīti ar uzņēmuma “Daugavpils siltumtīkli” darbu;

 

ATBILŽU VĒRTĒŠANA UN VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI:

 • Katrā no 12 viktorīnas jautājumiem ir tikai viena pareizā atbilde. Attiecīgi, par uzvarētāju tiks noteikts tas, kurš sniegs pareizās atbildes uz visiem jautājumiem. Ja viens cilvēks iesūtīs vairākus pareizo atbilžu variantus, viktorīnā tiks ieskaitīts tikai viens no tiem.
 • PAS “Daugavpils siltumtīkli” un viņu ģimeņu locekļi nedrīkst piedalīties viktorīnā. Gadījumā, ja tiks saņemtas atbildes no viņiem, tās netiks ieskaitītas un tiks izņemtas no vērtēšanas.

 

APBALVOŠANA:

Viktorīnas noslēgumā pareizo atbilžu autori tiks apbalvoti ar Daugavpils tūrisma un atpūtas objektu apmeklējumu dāvanu kartēm, kā arī PAS “Daugavpils siltumtīkli” suvenīriem. Par norises laiku un vietu konkursa uzvarētāji tiks informēti privāti.

 

VIKTORĪNAS DALĪBNIEKU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Daugavpils pašvaldības akciju sabiedrība “Daugavpils siltumtīkli” (adrese: 18. novembra ielā 4, Daugavpils, LV-5401; e-pasts: jautajumi@dsiltumtikli.lv; tālr.nr. 65407533) organizē viktorīnu “Cik labi tu zini, kā strādā “Daugavpils siltumtīkli”?”. Mēs, kā personu datu apstrādes Pārzinis, sagatavojot viktorīnu, nodrošinot tā publicitāti, norisi un informējot par to sabiedrību, veicam iesaistīto darbinieku, partneru pārstāvju un dalībnieku personu datu apstrādi.

 

Šajā privātuma paziņojumā informējam Jūs par viktorīnas ietvaros veikto personu datu apstrādi. Informējam par apstrādes nolūkiem un tiesiskajiem pamatiem, iesaistītajiem personu datu apstrādes Pārziņiem, Apstrādātājiem, personu datu saņēmējiem, datu glabāšanas termiņiem, personu datu nodošanu un datu subjektu tiesībām.

 

Personas datu apstrādes Pārziņi:

 • Daugavpils pašvaldības akciju sabiedrība “Daugavpils siltumtīkli”; adrese: 18. novembra ielā 4, Daugavpils, LV-5401; e-pasts: jautajumi@dsiltumtikli.lv; tālr.nr. 65407533.
 • Saziņa ar datu aizsardzības speciālistu: adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 1, Daugavpils, LV-5401, e-pasts: dati@daugavpils.lv

 

Personas datu Apstrādātāji:

Daugavpils pašvaldības akciju sabiedrība “Daugavpils siltumtīkli” viktorīnas dalībnieku sniegtās atbildes un pārējo informāciju nepublicē, izmantojot to vienīgi izvērtēšanai un uzvarētāju noteikšanai. Pēc viktorīnas noslēguma un uzvarētāju apbalvošanas viktorīnas organizētājs publicēs uzvarētāju vārdus un fotogrāfijas, kas tiks uzņemtas apbalvošanas brīdī.  

 

Personas datu apstrādes mērķi:

Nolūks – dalībnieku apzināšana un atbilžu atlase pēc viktorīnas kritēriju atbilstības;

Apstrādes veids – dalībnieku iesūtīto atbilžu izvērtēšana;

Tiesiskais pamats – VDAR 6.1.e) (apstrāde ir vajadzīga, lai izpildītu uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs vai īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras);

Personu dati – konkursa dalībnieka dati (vārds, uzvārds, telefons, e-pasts)

Saņēmēju kategorijas - Pārziņa speciālisti

Datu glabāšana – Viktorīnas norises laikā. Pēc uzvarētāju apbalvošanas visas saņemtās atbildes tiks neatgriezeniski dzēstas.

 

Nolūks – komunicēšana ar dalībniekiem

Apstrādes veids - saziņa telefoniski vai uz e-pastu;

Tiesiskais pamats – VDAR 6.1.e) (apstrāde ir vajadzīga, lai izpildītu uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs, vai īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras);

Personu dati – Vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis;

Saņēmēju kategorijas – Pārziņa/Apstrādātāja speciālisti;

Datu glabāšana – Viktorīnas norises laikā.

 

Personas datu saņēmēji:

 • Daugavpils pašvaldības akciju sabiedrība “Daugavpils siltumtīkli”; adrese: 18. novembra ielā 4, Daugavpils, LV-5401; e-pasts: jautajumi@dsiltumtikli.lv; tālr.nr. 65407533.
 • Sabiedrība.

 

Personas datu glabāšana, profilēšana, automatizētu lēmumu pieņemšana, nodošana uz trešajām valstīm:

 • dati tiek glabāti droši un atbilstoši apstrādes nolūkos noteiktajam termiņam, pēc tam tiek dzēsti;
 • dati netiek profilēti vai izmantoti automatizētai lēmumu pieņemšanai;
 • dati netiek nodoti starptautiskām organizācijām.

 

Pirms datu apstrādes uzsākšanas un viktorīnas norises laikā informējam Jūs, kā datu subjektus, par personas datu apstrādi, kā arī, Jūsu tiesībām uz piekļuvi, labošanu, iebilšanu, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu, piekrišanas atsaukšanas un tiesībām griezties datu apstrādes jautājumos vai ar sūdzību:

 

 • Pie Pārziņa – kontaktpersonas vai Daugavpils pašvaldības akciju sabiedrības “Daugavpils siltumtīkli”; adrese: 18. novembra ielā 4, Daugavpils, LV-5401; e-pasts: jautajumi@dsiltumtikli.lv; tālr.nr. 65407533.
 • Pie Pārziņa datu aizsardzības speciālista: e-pasts - dati@daugavpils.lv, adrese: Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpils;
 • Personas datu apstrādi uzraugošā iestādē – Datu Valsts Inspekcija, Elijas iela 17, Rīga, LV-1050.

 

Iesniedzot pieteikumu dalībai viktorīnā, dalībnieks apliecina, ka:

 • ir informēts par personas datu apstrādi konkursa norises gaitā,
 • ir informēts par savām (kā datu subjekta) tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi: tiesības uz informēšanu par personas datu apstrādi, piekļuvi saviem personas datiem, datu labošanu, datu apstrādes ierobežošanu, iebilšanu pret datu apstrādi;
 • ir informēts, ka savu datu subjekta tiesību realizēšanai var griezties pie Pārziņa kontaktpersonas, Pārziņa datu aizsardzības speciālista, vai ar iesniegumu/sūdzību Datu Valsts Inspekcijā.

 

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab