Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Apsveicam mūsu kolēģi ar būvinženiera kvalifikācijas iegūšanu!

Atpakaļ  |  01.07.2024

Apsveicam mūsu kolēģi Sergeju Šamalujevu ar inženiersistēmu būvinženiera kvalifikācijas un bakalaura grāda iegūšanu! Sešu gadu garumā viņš kopā ar kolēģi no cita pašvaldības uzņēmuma, DDzKSU izpilddirektoru Nikolaju Petkeviču, brīvdienās brauca uz Rīgu, RTU, lai pilnveidotu savas zināšanās un apgūtu dažas pilnīgi jaunas disciplīnas kā piemēram bioķīmija un termodinamika. Mūsu Sergejs un DDzKSU Nikolajs (kurš agrāk arī strādāja Siltumtīklos;)) ir vienīgie no sākotnējas grupas, kuri visu nokārtoja laikus, bez neviena parāda, aizstāvēja savus diplomdarbus un tika pie diplomiem.

 

Sergejs Šamalujevs mūsu uzņēmumā vada tīklu apkalpošanas iecirkni, tāpēc arī savu bakalaura darbu rakstīja par siltuma pārvades sistēmas energoefektivitātes paaugstināšanu. Ar teorētiskām atziņām un praktiskiem aprēķiniem viņš pierādīja, ka virszemes siltumtrašu siltuma zudumus var būtiski samazināt ar kvalitatīvas siltumizolācijas (no cinkota skārda) slāņa uzlikšanu, bet, ja siltumtrases ieklāt zem zemes virsmas (kā to pagājušajā gadā uztaisīja A. Pumpura ielas rajonā), tad siltuma zudumi samazinās vairākkārtīgi.

 

Mēs no sirds apsveicam Sergeju ar viņa panākumu un pateicamies par praktisku pierādījumu tam, ka šajā dzīvē ir iespējams itin viss, ja tu patiesi to vēlies!;)

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab