Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Tiek siltinātas siltumtīklu apkalpošanas iecirkņa darbnīcas

Atpakaļ  |  03.07.2024

Šo iecirkni vada uzņēmuma ilggadējs darbinieks Sergejs Šamalujevs. Kopā ar vēl 11 kolēģiem viņš īsteno siltumtīklu avārijas pārrāvumu likvidāciju un plānotos remontdarbus, kā arī uzstāda un apkalpo siltumskaitītājus. 

 

“Šajā ēkā 18. novembra ielā 11a mēs līdz šim brīdim bijām kā kurpnieks bez kurpēm. Proti, mums bija vecais elevatora tipa siltummezgls, līdz ar to nebija iespējams regulēt siltuma padevi un sadali ēkā. Pašlaik mums uzstāda jauno automātisko siltummezglu un jaunus radiatorus ar termostatiem. Attiecīgi, tagad mēs ar  kolēģiem varēsim drusku piegriezt savus radiatorus, lai mūsu meitenēm blakus telpā ir siltāk”, smaida Sergejs Šamalujevs.

 

Ēkā tiks nomainīti arī logi, nosiltināti bēniņi un atjaunots jumta segums. Būvi nosiltinās no ārienes ar akmens vati un nokrāsos. Darbi jāpabeidz līdz šī gada beigām. To rezultātā samazināsies ēkas siltumenerģijas patēriņš. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Atveseļošanas fonds par vairāk nekā 200 tūkstošiem eiro.

 

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab