Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Mēs dodam siltumu jūsu mājās!
lv ru

Zīmējumu konkursa “Ziemassvētku siltums” darbu vērtēšana negāja viegli

Atpakaļ  |  24.12.2023

“Kopumā mēs saņēmām ap 250 darbu. Godīgi sakot, mēs bijām patīkami pārsteigti par tik lielu atsaucību. Un, kā novēroja pārējie žūrijas locekļi – mūsu uzņēmuma izpilddirektore Oļesja Duškeviča un Inženieru Arsenāla vadītājs Raitis Ķikusts – manī darbu vērtēšanas procesā runāja vectēvs. Proti, itin visi man likās nepārspējami skaisti, un es katram iedotu balvu. Bet tā nevarēja, tāpēc nācās pieaicināt mākslas eksperti – mūsu uzņēmuma galveno grāmatvedi Ilonu Rauhu. Viņa pievērsa uzmanību tehnikai, mākslinieciskai idejai, kompozīcijai. Un tā mēs sākām virzīties uz līderu noteikšanu”, stāsta PAS “Daugavpils siltumtīkli” valdes loceklis un konkursa žūrijas loceklis Aleksandrs Karpenko.

Savukārt, “Inženieru Arsenāla” vadītājs Raitis Ķikusts piebilst, ka konkursam iesniegtos darbus sadalīja trīs grupās pēc to autoru vecumiem un centās noteikt labāko katrā no tām. “Konkursa nolikumā bija paredzētas trīs galvenās balvas – dāvanu kartes “Inženieru Arsenāla” ģimenes apmeklējumam, taču žūrijas sēdē nolēmu, ka dāvināsim piecas tādas kartes. Vēl piecus zīmējumu autorus kopā ar kolēģiem nolēmām atzīmēt ar veicināšanas balvām”, saka Raitis Ķikusts.

Rezultātā pirmsskolas posmā uzvarēja Alīna Zagorska (Daugavpils Valstspilsētas vidusskola, grupa “Spožumiņš”). Sākumskolas posmā žūrija vienbalsīgi atzina par labāko Enijas Januzes (Saskaņas pamatskola, 3.a klase) darbu, atzīmējot zīmējuma māksliniecisko ideju. Ar veicināšanas balvām šajā kategorijā atzīmēja Viktoriju Šapovali (Daugavpils Valstspilsētas vidusskola, 3.a klase) un Demidu Osīti (Saskaņas pamatskola, 3.a klase), kurš saņēma arī PAS “Daugavpils siltumtīkli” izpilddirektores Oļesjas Duškevičas “skatītāju simpātijas balvu”.

Pamatskolas un vidusskolas posmā tika noteiktas trīs uzvarētājas: Sofija Krasiļņikova (BJC “Jaunība”, pulciņš “Otiņas”), Darja Zajceva (11. pamatskola, 9.a klase) un Darja Kirilova (11. pamatskola, 9.a klase). Veronika Nazarenko (Daugavpils Raiņa 6. pamatskola, 7.a klase) saņēma PAS “Daugavpils siltumtīkli” galvenās grāmatvedes Ilonas Rauhas veicināšanas balvu. Savukārt Roberta Rogoļeva (Zinātņu vidusskola, 5.d klase) darbs tika īpaši atzīmēts ar siltumražošanas uzņēmuma vadītāja uzslavu. Roberts uzzīmēja gan siltumcentrāli, gan radiatorus, parādot, ka siltums nāk ne vien no kamīniem un ugunskuriem, bet arī no centrālās siltumapgādes sistēmas.

Piektdien, 22. decembrī, visi uzvarētāji tika aicināti uz apbalvošanu, kam sekoja ekskursija pa pilsētas pirmo siltumcentrāli 18. novembra ielā. Šī ēka, kas būvēta 1911. gadā, ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Ekskursiju novadīja PAS “Daugavpils siltumtīkli” galvenais enerģētiķis Māris Laudiņš, kurš pastāstīja un parādīja jaunajiem māksliniekiem un viņu vecākiem, kā siltumu ražoja mūsu priekšteči un kā to dara mūsdienās, burtiski visu katlumāju darbību pārvaldot no viena vadības punkta.

Zīmējumu konkursa “Ziemassvētku siltums” organizētāji pateicas katram tā dalībniekam, kā arī viņu vecākiem un vizuālās mākslas skolotājiem par radošumu, aktivitāti un pozitīvo svētku noskaņu, ko var sajust, turot rokās katru no iesniegtajiem darbiem. Lai šie Ziemassvētki jums ir īpaši silti un sirsnīgi, lai piepildās jūsu kārotie sapņi!

 

 

Maksas pakalpojumi

Telpas:

Tartu ielā 15B (571,3 m2)
Tartu ielā 17A (330,2 m2)

Uzziņas pa tālruni: 654-07533.

Partneri

Par uzņēmumu:
PAS "Daugavpils siltumtīkli"
18. novembra ielā 4, Daugavpilī, LV-5401       
vienotais reģistrācijas numurs: 41503002945            
e-pasts: dsiltumtikli@apollo.lv

© 2013 - PAS Daugavpils siltumtīkli
Mājas lapas izveide - WebLab